O NAS

O NAS

 

TECHNOLOGIA, KTÓREJ MOŻESZ ZAUFAĆ

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Sukces Breck to innowacyjna technologia i najwyższej jakości surowce, z których tworzymy części samochodowe. Materiały cierne z rodziny LU700 zaprojektowane zostały z myślą o wymagających użytkownikach. Charakteryzują się niskim zużyciem (m.in. dlatego nie zanieczyszczają felg) oraz gwarantują wysoką skuteczność hamowania.

ULTRANOWOCZESNY ZAKŁAD PRODUKCYJNY

W Budzyniu znajduje się obecnie najnowocześniejsza fabryka materiałów ciernych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jej powierzchnia to blisko 19 tys. m². Co w niej powstaje? Oczywiście klocki hamulcowe Breck, rocznie aż ponad 5 mln! W naszej nowej fabryce dysponujemy m.in. automatyczną mieszalnią oraz liniami technologicznymi o wysokiej jakości. Dzięki tak nowoczesnemu zakładowi produkcyjnemu mamy pewność, że nasze produkty będą spełniały wszystkie wyśrubowane wymagania nie tylko podczas naszych testów, ale przede wszystkim podczas codziennych podróży milionów ludzi w Polsce i na świecie.

ZAUFANIE MECHANIKÓW I IMPORTERÓW

Breck to ponad 500 referencji oraz współpraca z 10 tysiącami warsztatów samochodowych. Nasze klocki hamulcowe wysyłamy też do wielu krajów z całego świata. Większość produkcji polskiej firmy Lumag, która posiada także oddział w Wielkiej Brytanii, trafia na eksport.